ZAINWESTUJ W FOTOWOLTAIKĘ DLA SWOJEGO GOSPODARSTWA ROLNEGO, SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEJ DOTACJI

POMOŻE CI W TYM MULTISOLAR

DOfinansowanie

Instalacja PV z dofinansowaniem dla rolników

Instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstw rolnych to nie tylko oszczędność, ale także niezależność energetyczna i ekologia. Jesteś posiadaczem gospodarstwa rolnego i myślisz o inwestycji w panele PV? Skontaktuj się z doradcą Multisolar i skorzystaj z atrakcyjnych form dofinansowania, przeznaczonych dla rolników. Podpowiemy Ci, jakie programy warto wziąć pod uwagę oraz pomożemy w uzyskaniu dotacji, zajmując się wnioskiem od strony formalnej. Wybierz atrakcyjne dofinansowanie do inwestycji w fotowoltaikę. 

Energia dla wsi

Program Energia dla wsi jest skierowany do rolników i spółdzielni energetycznych (w tym rolniczych), a jego celem jest zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gminach wiejskich – w tym instalacji fotowoltaicznych, wiatrowych, elektrowni wodnych i biogazowni oraz zintegrowanych z nimi magazynów energii.

Nabór w ramach programu trwa od 25 stycznia do 15 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania puli środków. Wniosek o dotację należy złożyć online – za pośrednictwem Generatora Wniosków o Dofinansowanie dostępnego na: https://gwd.nfosigw.gov.pl/

W ramach programu możesz otrzymać pożyczkę na instalację PV o wartości do 100% kosztów kwalifikowanych oraz dotację nawet do 50% kosztów kwalifikowanych na zintegrowany z nią magazyn energii. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci z uzyskaniem finansowania lub dotacji w ramach programu Energia dla wsi!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę dla Twojego gospodarstwa rolnego – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i wybierz najkorzystniejsze dofinansowanie do instalacji PV.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy!

Chcę otrzymywać połączenia głosowe na podany przeze mnie numer telefonu celem otrzymania informacji handlowej.
Chcę otrzymywać informacje handlowe na mój adres mailowy lub na mój numer telefonu podany w formularzu kontaktowym.