ZAINWESTUJ W FOTOWOLTAIKĘ DLA SWOJEGO GOSPODARSTWA ROLNEGO, SKORZYSTAJ Z ATRAKCYJNEJ DOTACJI

POMOŻE CI W TYM MULTISOLAR

DOfinansowanie

Instalacja PV z dofinansowaniem dla rolników

Instalacja fotowoltaiczna dla gospodarstw rolnych to nie tylko oszczędność, ale także niezależność energetyczna i ekologia. Jesteś posiadaczem gospodarstwa rolnego i myślisz o inwestycji w panele PV? Skontaktuj się z doradcą Multisolar i skorzystaj z atrakcyjnych form dofinansowania, przeznaczonych dla rolników. Podpowiemy Ci, jakie programy warto wziąć pod uwagę oraz pomożemy w uzyskaniu dotacji, zajmując się wnioskiem od strony formalnej. Wybierz atrakcyjne dofinansowanie do inwestycji w fotowoltaikę. 

Energia dla wsi

Program Energia dla wsi jest skierowany do rolników i spółdzielni energetycznych (w tym rolniczych), a jego celem jest zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w gminach wiejskich – w tym instalacji fotowoltaicznych, wiatrowych, elektrowni wodnych i biogazowni oraz zintegrowanych z nimi magazynów energii.

Nabór w ramach programu trwa od 25 stycznia do 15 grudnia 2023 r. lub do wyczerpania puli środków. Wniosek o dotację należy złożyć online – za pośrednictwem Generatora Wniosków o Dofinansowanie dostępnego na: https://gwd.nfosigw.gov.pl/

W ramach programu możesz otrzymać pożyczkę na instalację PV o wartości do 100% kosztów kwalifikowanych oraz dotację nawet do 50% kosztów kwalifikowanych na zintegrowany z nią magazyn energii. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy Ci z uzyskaniem finansowania lub dotacji w ramach programu Energia dla wsi!

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę dla Twojego gospodarstwa rolnego – skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i wybierz najkorzystniejsze dofinansowanie do instalacji PV.