INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH Z ATRAKCYJNĄ DOTACJĄ

POMOŻE CI W TYM MULTISOLAR

DOfinansowanie

Instalacja PV z dofinansowaniem dla wspólnot mieszkaniowych

Instalacja fotowoltaiczna dla nieruchomości skupionych w ramach wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych to ogromna oszczędność kosztów wspólnie zużywanej energii, co pozwala na utrzymanie poziomu czynszu dla najemców. 

To także niższa emisja C02, realny zarobek na nadprodukcji energii oraz niezależność energetyczna obiektów, którymi zarządzasz. Planujesz inwestycję w panele PV? Skorzystaj z atrakcyjnych form dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej dla budynków wielorodzinnych. Skontaktuj się z doradcą Multisolar – nie tylko poradzimy Ci, z których programów skorzystać, ale także pomożemy od strony formalnej z wnioskiem.

Grant OZE

Grant OZE to projekt skierowany do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, samorządów terytorialnych, TBS-ów, spółek prawa handlowego, ale także osób fizycznych. W jego ramach uzyskać można fundusze na instalację PV, a także modernizację już istniejącej.  

Nabór wniosków w ramach programu Grant OZE trwa od 1 lutego 2023 do 30 czerwca 2026 r. Odpowiedni dokument może złożyć w Banku Gospodarstwa Krajowego uprawniona do tego osoba. 

W ramach programu wspólnoty pozyskać mogą grant w wysokości 50% poniesionych kosztów przedsięwzięcia, wśród których znajdują się: zakup, montaż, budowa lub modernizacja instalacji odnawialnego źródła energii. Myślisz o inwestycji w OZE dla nieruchomości, którymi zarządzasz? Eksperci Multisolar nie tylko pomogą Ci dobrać odpowiednie instalacje, ale także zajmą się pozyskiwaniem grantu dla Twoich obieków od strony formalnej. 

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Multisolar to kompleksowe wsparcie inwestycji w fotowoltaikę dla wspólnot mieszkaniowych – zapraszamy do bezpłatnej konsultacji w zakresie możliwych źródeł finansowania instalacji dla Twoich nieruchomości.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy!

Chcę otrzymywać połączenia głosowe na podany przeze mnie numer telefonu celem otrzymania informacji handlowej.
Chcę otrzymywać informacje handlowe na mój adres mailowy lub na mój numer telefonu podany w formularzu kontaktowym.