Kariera korzystna z natury

Dołącz do energicznej załogi Multi-Solar.pl

Dołącz do naszej załogi. Zyskasz korzystne warunki pracy, możliwości rozwoju, stały dostęp do know-how, najnowszych technologii, materiałów marketingowych i wiele więcej.

MultiSolar - Współpraca korzystna z natury

Dołącz do nas

  • Zespół Multi-Solar.pl tworzą ludzie energiczni z natury. Chcemy dzielić się energią. Dążymy do ponadprzeciętnych wyników.
  • Wierzymy, że wraz z rosnącymi zyskami spółki rosną razem z nami partnerzy i pracownicy.
  • Naszym celem jest nie tylko zysk, ale też satysfakcja i energia z natury.
  • Gwarantujemy Ci przestrzeń do rozwoju. Rozpocznij współpracę korzystną z natury i stań się częścią jednej z najprężniej rozwijających się firm energetycznych w Polsce.

Obecnie poszukujemy:

Kierownik Sprzedaży
5000-20000zł/mies. i więcej

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych;
  • Zarządzanie podległym zespołem i osiąganie wspólnych celów sprzedażowych;
  • Współtworzenie i nadzorowanie realizacji strategii sprzedaży;
  • Wspieranie zespołu handlowców w procesie sprzedaży;
  • Budowanie i rozwijanie efektywnych zespołów sprzedażowych;

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Doświadczenie w branży energetycznej i fotowoltaicznej;
  • Umiejętność doradzania klientom i rozpoznawania ich potrzeb;
  • Nastawienie na realizację celów;
  • Umiejętność pracy zespołowej, motywowania oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem;

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie premiowe;
  • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: samochód, laptop, telefon komórkowy;

Doradca ds. OZE

3000-10000zł/mies. i więcej

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów;
  • Przygotowywanie wycen oraz ofert handlowych;
  • Doradztwo w zakresie OZE;
  • Podpisywanie umów z klientami i ich koordynowanie;

  • doświadczenie w branży energetycznej i fotowoltaicznej;
  • Wysokiej motywacji do rozwoju osobistego;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i swobody komunikacji;
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie we współpracy z klientami i współpracownikami;
  • Zaangażowania;

  • System marżowania produktu (niskie ceny bazowe);
  • Narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód firmowy);
  • System szkoleń produktowych i sprzedażowych;
  • Współpracę długoterminową;

Porozmawiajmy o Twojej karierze
korzystnej z natury

Zadzwoń do nas

lub wypełnij formularz.
Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegółowe warunki współpracy.