Panele fotowoltaiczne
kalkulator rat

Przedstawiamy kalkulator rat kredytu OZE. Określ kwotę inwestycji, wysokość wpłaty własnej oraz ilość rat. Poznasz orientacyjną wysokość raty.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc w kwestii finansowania instalacji fotowoltaicznej.

Oblicz Twoją ratę kredytu OZE

Jak korzystać z kalkulatora rat?

Korzystanie z kalkulatora jest łatwe i nie powinno nikomu sprawić problemu. Wystarczy podać łączną kwotę planowanej inwestycji w panele fotowoltaiczne, określić wysokość wkładu własnego i wybrać czas spłaty rat kredytu, który wynosi maksymalnie 120 miesięcy.

Panele fotowoltaiczne to sposób na pozyskanie energii ze słońca. Energia solarna to dobra energia z natury i inwestycja, która się zwraca. Warto wiedzieć, kiedy się zwróci i z jakimi wydatkami będzie się wiązać inwestycja. Dlatego przygotowaliśmy na stronie kalkulator rat.

Jeżeli chcesz zainwestować w panele fotowoltaiczne, kalkulator rat może Ci się przydać, aby wyliczyć raty kredytu OZE na 36-120 miesięcy. Wystarczy, że wpiszesz łączną kwotę Twojej inwestycji, wkład własny oraz wybierzesz czas spłaty rat. Kalkulator wyliczy, ile wynosi miesięczna rata za panele fotowoltaiczne. 

Zależy nam na przejrzystości, solidności i wysokiej jakości naszych usług. Zawsze zachęcamy, aby do inwestycji w fotowoltaikę podejść z najwyższą starannością. Dlatego, gdy kupujesz panele fotowoltaiczne, kalkulator rat jest do Twojej dyspozycji na stronie MultiSolar.pl.

Gdy już skorzystasz z kalkulatora rat

Gdy już skorzystasz z kalkulatora rat, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz wsparcie dla osób, które inwestują w fotowoltaikę.

Pomagamy osobom prywatnym, firmom, rolnikom, a także wspólnotom mieszkaniowym przeprowadzić inwestycje w panele fotowoltaiczne. Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu, zapytaj nas o pomoc – sprawdzimy, jak możemy pomóc w Twojej sytuacji.

Oferujemy panele fotowoltaiczne czołowych firm, takich jak Risen, JaSolar, Longi, Qcells. Ponadto w MultiSolar dostępne są sprawdzone inwertery producentów takich, jak Huawei, Growatt, Sofar, SolarEdge. Jakość urządzeń jest wysoka, więc możesz liczyć na bezawaryjne działanie instalacji nawet przez 50 lat. 

Dużym atutem urządzeń jest ćwierćwieczna gwarancja, dzięki której możesz liczyć na pomoc w naprawach instalacji, w wymianach pojedynczych paneli – jeśli uległyby uszkodzeniu czy najmniejszej nawet awarii. Obsługą serwisową zajmą się doświadczeni specjaliści.

Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Gdy kupujesz panele fotowoltaiczne, kalkulator rat pozwoli Ci oszacować koszty miesięcznych rat. Jeżeli dysponujesz odpowiednim wkładem własnym, możesz zaciągnąć kredyt na zakup paneli. Możesz również starać się o dofinansowania na fotowoltaikę – w MultiSolar.pl chętnie pomożemy.

Sprawdź również artykuł: Dofinansowanie na zakup paneli fotowoltaicznych

Instalacja fotowoltaiczna – rozwiązanie na długi czas

Inwestycja w panele fotowoltaiczne jest wieloletnia, dlatego ich wybór jest bardzo ważny. Warto starannie zaplanować inwestycję w panele fotowoltaiczne, kalkulator rat wykorzystać do prognozy miesięcznych nakładów finansowych na ?energię z natury?. 

Im dłuższy czas spłacania kredytu, tym niższe są raty. Niestety, odsetki są wtedy wyższe. Należy również uwzględnić miesięczny rachunek za prąd. Warto wszystko starannie przekalkulować, aby podjąć właściwe decyzje.  

Inwestycja w fotowoltaikę może zwrócić się po kilku latach. Miesięczne rachunki za prąd mogą wynosić kilkadziesiąt złotych (np. 20-30 złotych). Warto zainwestować w energię z natury.

Energia z natury

Nowoczesna, zielona energia z natury jest czysta, ekologiczna, potrzebna. Unia Europejska stawia na taką energię, starając się ograniczyć korzystanie z energii pozyskiwanej z węgla. Ale najlepsza energia z natury to ta, która służy przez długi czas.

Coraz więcej osób słusznie zwraca uwagę nie tylko na najniższą cenę, ale też docenia jakość, solidność oraz wytrzymałość paneli fotowoltaicznych. To sprawdza się w wieloletniej perspektywie.

Cena paneli fotowoltaicznych

Ceny paneli fotowoltaicznych zależy od różnych aspektów, przede wszystkim od tego, jakie panele wybierzemy, jakie będą wymiary instalacji fotowoltaicznej i jej moc. 

Przygotowaliśmy artykuł, w którym przedstawiamy informacje na temat cen paneli fotowoltaicznych. Jeżeli nie masz jeszcze rozeznania w tym temacie – zapraszamy do lektury.

Sprawdź również artykuł: Cena energii z natury ? informacje o cenach paneli fotowoltaicznych

Moc paneli fotowoltaicznych

Moc instalacji fotowoltaicznej jest uzależniona przede wszystkim od rodzaju paneli oraz wymiaru całej instalacji.

Ważne jest, aby przed inwestycją starannie zaplanować moc instalacji, która będzie potrzebna, aby energią z natury zasilić Twój dom, firmę, gospodarstwo rolne, czy wspólnotę mieszkaniową.

Sprawdź również artykuł: Moc paneli fotowoltaicznych

Skontaktuj się z doradcą

Gdy inwestujesz w energię z natury, przyda Ci się profesjonalna pomoc i doradztwo. Na etapie, gdy planujesz inwestycje w panele fotowoltaiczne, kalkulator rat da Ci pogląd na wysokość opłat za kredyt OZE. 

Zawsze wtedy, gdy jest Ci potrzebne wsparcie i doradztwo fachowców, jesteśmy do dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z Multisolar.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji w panele fotowoltaiczne od A do Z. Działamy na terenie całego kraju, a nasza siedziba mieści się w Poznaniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 668 700 100 lub skorzystania z formularza kontaktowego na stronie Multisolar.pl.

Energia z natury jest dla Ciebie

Wykorzystaj nieskończoną energię słońca.

Włącz energię z natury z MultiSolar.pl

Porozmawiaj z DoradcąZobacz Blog Multisolar

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy!

Chcę otrzymywać połączenia głosowe na podany przeze mnie numer telefonu celem otrzymania informacji handlowej.
Chcę otrzymywać informacje handlowe na mój adres mailowy lub na mój numer telefonu podany w formularzu kontaktowym.