Panele fotowoltaiczne dla domu z natury

Od A do Z – zajmiemy się Twoją inwestycją w panele fotowoltaiczne dla domu. Doradzimy i pomożemy Ci uzyskać korzystne finansowanie instalacji fotowoltaicznej. 

Panele fotowoltaiczne do domu

Przykładowy rachunek w domu zasilanym z natury


W domu zasilanym z natury przez panele fotowoltaiczne, cena prądu jest korzystna. Przykładowy miesięczny rachunek za prąd dla domu z 5 mieszkańcami to 21,72 zł miesięcznie (260,64 zł rocznie).

Oszczędności na comiesięcznych rachunkach za prąd pozwalają pokryć część rat kredytu na panele fotowoltaiczne. Dla lepszego poglądu zwrotu z inwestycji w panele fotowoltaiczne, przygotowaliśmy na naszej stronie kalkulator rat kredytu OZE.

540,48 zł

rocznie

45,04 zł

miesięcznie

Panele fotowoltaiczne dla domu

Panele fotowoltaiczne dla domu z MultiSolar.pl

Coraz więcej osób wybiera panele fotowoltaiczne do domu, jako sposób na zasilanie energią słońca – z natury. Ekologia jest obecnie bardzo ważna, coraz ważniejsza – nie ma co do tego wątpliwości. Zakup paneli fotowoltaicznych do domu, mimo, że wiąże się z inwestycją, zwraca się w trakcie korzystania z nieskończonej energii słońca. 

Warto oszacować korzyści i zainwestować w energię z natury dla domu.

Energia ze słońca to nieskończone źródło niemal bezpłatnego prądu.

Zobacz wybrane realizacje paneli fotowoltaicznych
dla domu

Panele fotowoltaiczne do domu
Panele fotowoltaiczne dla domu - wybrane realizacje 2

Zapytaj o panele fotowoltaiczne dla Twojego domu

Umów rozmowę z doradcą MultiSolar i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Ocenimy Twoją sytuację i uwarunkowania techniczne, zaplanujemy odpowiednie wymiary i moc instalacji, oszacujemy cenę.

Doradzimy również w kwestii finansowania i dofinansowania paneli fotowoltaicznych dla domu.

Panele fotowoltaiczne dla domu - wybrane realizacje 1
Panele fotowoltaiczne dla domu - wybrane realizacje 3

Instalacja fotowoltaiczna dla domu z natury

Fotowoltaika to oszczędność – miesięcznie płaci się przykładowo 10-30 złotych za energię, a to niewiele. Za 5-6 lat może zwrócić się koszt montażu instalacji fotowoltaicznej. Później prąd jest niemal darmowy.

Odnawialne źródła energii to już nie tylko moda, to również pomoc dla planety oraz technologie godne polecenia. Coraz więcej się o tym mówi. I dobrze. Niech fotowoltaika będzie dla każdego.

Prąd ze słońca to oszczędności z natury

Co roku prąd drożeje, a konsumenci ?płacą i płaczą?. Instalacja fotowoltaiczna pozwala oszczędzać na rachunkach za prąd. Lepiej zatem policzyć i zacząć oszczędzać. Instalacja fotowoltaiczna o mocy 1 kWp kosztuje około 4-6 000 złotych.

Jest to niemało, ale pamiętać należy, że koszt ponosi się jednorazowo – mając instalację fotowoltaiczną w domu, później już tylko się oszczędza. Nadmiar energii można oddać do sieci. Energię z natury można także odebrać i skorzystać z niej. Tylko OZE daje takie doskonałe możliwości. W przypadku zwykłej energii elektrycznej ze źródeł konwencjonalnych, takich możliwości nie ma.

Sprawdź usługi MultiSolar dla domu

Oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych. Czy potrzebujesz instalacji fotowoltaicznej dla Twojego domu, firmy, wspólnoty mieszkaniowej, czy w gospodarstwie rolnym ? zajmiemy się kompleksowo Twoją inwestycją w fotowoltaikę od A do Z.

W razie potrzeby pomożemy również w uzyskaniu korzystnego finansowania. 

Panele fotowoltaiczne z Multi Solar to:

Energia z natury

Twój dom, Twoja firma, gospodarstwo rolne, czy też spółdzielnia mieszkaniowa – zasilane z natury.

Oszczędności z natury

Nawet ponad 93% niższy rachunek za prąd. Zwrot inwestycji z natury
nawet w 5-6 lat. 

O czym warto pamiętać podczas inwestycji w panele fotowoltaiczne dla domu?

Ważny jest właściwy wybór paneli fotowoltaicznych – im lepsza jakość, tym dłużej można z nich korzystać. Panele fotowoltaiczne, które znajdziemy na rynku dzielimy na monokrystaliczne lub polikrystaliczne. Ważniejsza niż rodzaj paneli jest jednak ich jakość – dobre panele przetrwają nawet 25 lat lub dłużej, przynosząc wymierne korzyści użytkownikowi. Jeśli kupi się ?kiepskie? panele, to po kilku latach konieczna może być ich wymiana, a to dodatkowy, niepotrzebny koszt.

Z natury “nie stać nas na to, aby kupować tanio”

Jeśli nie chcesz samodzielnie wybierać paneli fotowoltaicznych do domu, porozmawiaj z naszym ekspertem, zadaj wszystkie możliwe pytania i sprawdź jakie panele będą dla Ciebie najlepsze. W ten sposób nie popełnisz błędu i będziesz mieć instalację fotowoltaiczną dobrej jakości i w dobrej cenie.

Nie warto oszczędzać na panelach fotowoltaicznych. Lepiej kupić trochę drożej produkt wyższej jakości, niż oszczędzać nadmiernie i dopłacać w przyszłości. Wymiana nawet jednego panelu to niemały koszt, którego lepiej nie ponosić. Panele nie szpecą, prezentują się ładnie i efektownie zdobią dach każdego domu.

Zdecydowanie warto wybrać porządne panele fotowoltaiczne do domu i cieszyć się nimi tak długo, jak tylko jest to możliwe. Solidne panele dają prąd z natury i pełnią funkcję dekoracyjną. Dach wygląda nowocześnie, niektórzy klienci mówią, że ich dach zyskuje nowoczesny i modny wygląd.

Każdy kto szanuje planetę i naturę, chętnie sięga po panele fotowoltaiczne do domu i korzysta z energii z natury. Panele fotowoltaiczne są dobrym wyborem oraz wyjątkową inwestycją. Kto nie chciałby mieszkać w dobrze ogrzanym domu z niedrogą lub nawet darmową energią elektryczną? Panele fotowoltaiczne dają takie możliwości.

Do 2030 roku cena prądu elektrycznego będzie wyższa nawet o 100 procent – tak twierdzą eksperci. Jest to bardzo prawdopodobne, dlatego lepiej zabezpieczyć się i zainwestować w instalację fotowoltaiczną do domu, która będzie źródłem taniej oraz zielonej energii.

Chcesz oszczędzać ponad 93%
na każdym rachunku za prąd?

Gwarancja na panele fotowoltaiczne dla domu

Ważna jest gwarancja – producenci paneli fotowoltaicznych oferujący 20-25-letnią gwarancję są godni polecenia. Ich produkty są mocne, wytrzymałe, a w razie technicznych problemów, możemy liczyć na serwis.

Dłuższa gwarancja oznacza dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi – np. z powodu dużej ilości śniegu / wiatru. W parze z gwarancją najczęściej idą certyfikaty poświadczające jakość paneli fotowoltaicznych domu. Na to warto zwrócić uwagę.

 

Jak działamy?

Zobacz, jak działamy, aby dostarczyć Ci rozwiązania starannie dopasowane do Twoich potrzeb.

Analizujemy

Sprawdzamy dokładnie Twoją sytuację i uwarunkowania techniczne.

Doradzamy

Na podstawie analizy doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania dla Ciebie.

Łączymy

Gdy już wszystko jest starannie zaplanowane, łączymy Twoją sieć ze słońcem.

Z natury korzyści
dla Ciebie

 Dzięki energii ze słońca oszczędzasz  co miesiąc nawet
ponad 93% na rachunkach za prąd.

Panele fotowoltaiczne dla domu z MultiSolar.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty MultiSolar.pl. Dostarczamy panele fotowoltaiczne do domu, kompleksowo od A do Z. Doradzimy, zaplanujemy instalację fotowoltaiczną, pomożemy w zorganizowaniu finansowania kredytem lub dofinansowania zakupu paneli fotowoltaicznych do domu. Na stronie oddajemy do Twojej dyspozycji również kalkulator rat kredytu na zakup paneli fotowoltaicznych. W MultiSolar.pl możesz liczyć na fachową pomoc z natury doświadczonych ekspertów.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o instalację fotowoltaiczną do Twojego domu.

Energia z natury jest dla Ciebie

Wykorzystaj nieskończoną energię słońca.

Włącz energię z natury z MultiSolar.pl

Porozmawiaj z DoradcąZobacz Blog Multisolar

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Doradzimy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy!

Chcę otrzymywać połączenia głosowe na podany przeze mnie numer telefonu celem otrzymania informacji handlowej.
Chcę otrzymywać informacje handlowe na mój adres mailowy lub na mój numer telefonu podany w formularzu kontaktowym.